Logistikos ir transporto įmonės

Transporto ir logistikos paslaugas tiekiančiose įmonėse darbuotojų blaivumas yra vienas iš kertinių verslo sėkmės kriterijų.

Krovinių, o ypač žmonių pervežimas, susijęs su didele rizika ir reikalauja maksimalaus atidumo bei greitos reakcijos. Mūsų klientai AlcoSafety naudoja tiek vairuotojų, tiek ir aptarnaujančio personalo patikrai. Tokiose įmonėse darbas vyksta 24/7 ritmu, tai darbuotojų patikrai yra būtina turėti patikimą, nuolat dirbantį įrenginį. 

AlcoSafety - patikimas ir greitai atsiperkantis sprendimas, kuris dirba siautėjant gripui, savaitgaliais ir švenčių dienomis, yra nesukalbamas ir nereikalauja didelių aptarnavimo kaštų. Kasdienis tikrinimas užtikrina darbo saugumą bei veikia kaip prevencijos priemonė - žinodami, kad tikrai bus tikrinami, darbuotojai nelinkę rizikuoti.

Darbo laiko apskaita, kaip papildoma funkcija, tampa neatsiejamu informacijos šaltiniu bei dažnai naudojama darbuotojų motyvacijos tikslais. Mūsų klientai pabrėžia šios galimybės naudą ir džiaugiasi turėdami papildomos kontrolės galimybę.

Our website is protected by DMC Firewall!